SYMPOSİUM

 

                 III. Uluslararası Türklerin Dünyası Sosyal Bilimler Sempozyumu

    İlki 2017 yılında Antalya’da, ikincisi 2018 yılında Üsküp-Makedonya’da düzenlenen Uluslararası Türklerin Dünyası Sosyal Bilimler Sempozyumunun 3’üncüsü 12-14 Nisan 2019 tarihleri arasında yine Antalya’da GRAND PARK LARA otelinde düzenlendi.

 

 

 

 

II. Uluslararası Türklerin Dünyası Sosyal Bilimler Sempozyumu

Türklerin Dünyası EnstitüsüGoce DelcevVizyon  ve  Cyril ve Metodius Üniversitelerinin 20-22 Nisan 2018’de Üsküp’te ortaklaşa düzenledikleri II. Uluslararası Türklerin Dünyası Sosyal Bilimler Sempozyumu TAM BİLDİRİ KİTABI yayınlanmıştır.

http://symposium-ifwt.org/wp-content/uploads/2018/10/TAM-MET%C4%B0N-K%C4%B0TABI.pdf

 

II. Uluslararası Türklerin Dünyası Sosyal Bilimler Sempozyumu

Türklerin Dünyası Enstitüsü, Goce Delcev, Vizyon ve Cyril ve Metodius Üniversiteleri’nin ortaklaşa hazırmesileri II. Uluslararası Türklerin Dünyası Sosyal Bilimler Sempozyumu , 20 – 22 Nisan 2018’de Makedonya’nın Üsküp kentinde yapacaksınız. Sizleri de aramızda görmek bizim için büyük bir mutluluk ve onur vesilesi olacaktır.

I. Uluslararası Türklerin Dünyası Sosyal Bilimler Sempozyumu

Türklerin Dünyası Enstitüsü, Makedonya Goce Delcev Ünversitesi ile ortaklaşa düzenlenebilirler   I. Uluslararası Türklerin Dünyası Sosyal Bilimler Sempozyumu, 11 – 14 Mayıs 2017 tarihinde Antalya’da olacak. Sizleri de aramızda görmek bizim için büyük bir mutluluk ve onur vesilesi olacaktır.

(11-14 Mayıs 2017 – Lara Otel Rüzgarı -Antalya / TÜRKİYE)